Úspěch mladších florbalistů na okrsku

 27.11.2017  PaedDr.Hana Šťovíčková

Čtvrtek 23. 11. 2017 se stal šťastným dnem pro naše mladší florbalisty. Šest týmů nastoupilo k zahájení florbalového okrsku o postup do okresního kola. Naše družstvo po jedné výhře a jedné prohře postoupilo ze skupiny A do dalšího souboje s nejlepším týmem skupiny B – družstvem ze ZŠ U Dvora Letohrad. A vyhrálo!

Soupeřem o první místo byl našim hochům favorit turnaje – tým ze ZŠ Nádražní Žamberk. Ve finálovém klání jsme prohrávali 2:0, to však kluky nepoložilo a zápas skončil remízou. O prvenství rozhodly až nájezdy. Bobeš skvěle zachytal a Radim s Toníkem proměnili, nebylo co řešit. Postup je náš!!!

Blahopřejeme ke skvělému úspěchu a bojovnému výkonu kapitánovi družstva Tobíku Vackovi, gólmanu Bobši Kalouskovi, nejúspěšnějšímu střelci našeho týmu Radimu Urbanovi, obětavému a úspěšnému střelci Honzovi Doležalovi, rychlému útočníkovi Toníku Borovičkovi, vždy dobře naladěnému Kubovi Aubusovi a nové posile týmu Robinu Morávkovi, náhradníkům Maxu Chromému a Petrovickému.

Poděkování patří i rozhodčímu florbalového turnaje Matyáši Holubovi a také Matouši Vojtíškovi za pomoc při organizaci.