Přejít na obsah

Prosinec v I.oddělení

 5.1.2018  lic. Pavlína Vítková,Dis.

Prosinec byl pro děti měsícem, kdy se těšily na Vánoce a hlavně na Ježíška. Od 1. 12. si děti postupně braly bonbóny z adventního kalendáře, který si vyrobily a tím si zpestřily čekání na Vánoce ve družině. 7. 12. se na jarmarku prodaly výrobky, které děti vyrobily nebo přinesly z domu. Další týden jsme měli vánoční besídku pro rodiče a rodinné příslušníky. Děti na besídku pilně trénovaly mazurku, perníkovou chaloupku a koledy a myslím si, že jejich píle byla vidět. Oceňuji jejich snahu! V prosinci jsme oslavili pastelkový svátek (PO) čteníčko – svátek knihy a predčítání. Tento svátek nám v tomto předvánočním chaosu přišel vhod. Děti  si zarelaxovaly, odpočinuly a ještě se něco nového dozvěděly. Na závěr roku 2017 jsme si užili vánoční diskotéku s dobrým jídlem a pitím, rozdali si dárečky a dostali jsme dárky pod stromeček i ve družině. Děti si to opravdu užily a hlavně zasloužily!!! Na závěr bych chtěla poděkovat všem rodičům za výrobky na jarmark, za trénování s dětmi na besídku(koledy,…) a za občerstvení!!!

Přejeme Vám krásné Vánoce v kruhu rodinném a šťastný, ve zdraví prožitý Nový rok 2018 – ať je podle Vašich představ!!!

Paní vychovatelka a děti