Přejít na obsah

Recitační soutěž na I. stupni

 22.3.2018  Mgr.Iva Kittlitz

Ve čtvrtek 22. března se na I. stupni konala recitační soutěž, která byla rozdělena do tří kategorií. Celkem se jí účastnilo 31 soutěžících a úroveň recitátorů byla velmi kvalitní. Porota měla opravdu nelehký úkol. Nicméně se s tím popasovala takto:

I. KATEGORIE:

1. Janička Plačková (1. tř.)

2. Deniska Hamanová (1. tř.)

3. Jiřík Schauer (1. tř.)

 

II. KATEGORIE:

1. Vája Rojková (3. tř.)

2. Sofka Leierová (3. tř.)

Denis Neugebauer (2. B)

3. Barunka Štěpánková (3. tř.)

 

III. KATEGORIE

1. Anička Macháčková (5. tř.)

Terezka Kalousková (5. tř.)

2. Lucinka Říhová (4. tř.)

3. Martin Aubus (4. tř.)

Honzík Blažek (5. tř.)

 

Velký obdiv zaslouží prvňáčci, kteří provázeli celou soutěž jako moderátoři. Byli jimi Kája Doležalová, Monča Kapounová, Izabelka Petrláková, Lucinka Klosová, Adrianka Felgrová, Deniska Hamanová, Dominička Hrušková, Jíra Schauer, Olík Rosák, Kubík Šinkovský a Matýsek Schauer.