Přejít na obsah

Mc Donald´s cup 2018

 9.5.2018  Mgr. Lenka Ludvíčková

Mc Donald´s cup

V pátek 4.5. se naši žáci účastnili tradičního fotbalového turnaje Mc Donald´s cup. Okrskové kolo se konalo na umělce v Ústí n. Orlicí a díky silné základně v obou kategoriích jsme letos vyslali zástupce 1. – 3. třídy, ale  i  4.- 5. třídy. Oba týmy patřily během celého dopoledne k favoritům turnaje. Starší chlapci a jedna slečna sehráli celkem 3 utkání, kde porazili ZŠ Komenského 3:0 a ZŠ Bratří Čapků 2:1. Bohužel, prohra se ZŠ Třebovská 0:2 jim zastavila další postup do okresního kola a zařadila náš tým na celkové druhé místo.

Mladší fotbalisté sehráli celkem 4 zápasy, ze kterých vzešla jedna remíza se ZŠ Bratří Čapků 1:1 a tři výhry –  1:0 nad ZŠ Dolní Dobrouč, 4:0 nad ZŠ Komenského, 3:0 nad ZŠ Třebovská. Díky těmto výkonům se kluci umístili na celkovém 1. místě a postoupili do okresního kola, které se hraje dnes 9.5. opět na umělce v Ústí nad Orlicí. Klukům držíme palce!!!

Na akci kluky doprovázely paní asistentky Andrea Kalousová a Míša Doubravová. Velký dík je také pro tatínky „ kouče“  pana Kalouse a pana Oláha, kteří kluky během dopoledne podporovali a dávali jim cenné rady :-).

Školu reprezentovali:

Mladší kategorie:

Jony Fajfr, Honzík Ralik, Kuba Krčál, Filip Kalous, Denis Neugebauer, Honzík Pěknic, David Žďárský, Péťa Pávek, Simon Videnský, Tom Oláh, Kubík Kalous, Honzík Borovička,

 

Starší kategorie:

Martin Aubus, Luky Holub, Jolanka Pávková, Kuba Schauer, Domča Kalous, Tom Honzík, Kája Hejtman, Tom Vopařil, Maty Krčál,Péťa Pražák