Přejít na obsah

REGIONÁLNÍ KOLO SOUTĚŽE V POZNÁVÁNÍ ROSTLIN, ŽIVOČICHŮ A MINERÁLŮ 2018 – I. STUPEŇ

 18.6.2018  PaedDr.Hana Šťovíčková

Tak konečně přišly i výsledky z poznávání přírodnin pro naše mladší spolužáky. Soutěž se konala ve středu 23. května 2018 opět na ZŠ Habrmanova v České Třebové a přihlásilo se do ní celkem 31 škol. Žáci I. stupně si mohli opět vyzkoušet své znalosti v poznávání rostlin, živočichů a minerálů.

Nejúspěšnější z našich přírodovědců byla Lucie NOVOTNÁ, která obsadila krásné 12. místo v poznávání živočichů a rostlin v kategorii 3. tříd a to z 53 soutěžících. V kategorii 4. – 5. tříd se zadařilo Veronice DOLEČKOVÉ s pěkným 19. místem, Anna Macháčková obsadila 35. místo a Šarlota Rosáková 42. místo z 64 soutěžících.

Eva Jiřelová poznávala naše rostliny i minerály a v kategorii 4. – 5. tříd skončila na 41. místě.

Děvčatům srdečně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Foto na https://zshabrmanova.rajce.idnes.cz/