Přejít na obsah

Postup starších florbalistů z okrsku

 21.11.2018  PaedDr.Hana Šťovíčková

Dnes v okrskovém kole florbalového turnaje předvedl náš tým starších florbalistů velmi vyrovnané sportovní výkony a zaslouženě postoupil do okresního kola, které se opět bude pořádat v Brandýse nad Orlicí. Celkem hoši získali 10 bodů za 3 vítězství a jednu remízu. Druhé místo obsadilo družstvo ze ZŠ Klášterec n. O. a třetí příčka patřila chlapcům ze ZŠ Letohrad, U Dvora.

Nejlepším střelcem našeho týmu byl kapitán družstva Jirka Vaňous společně s útočníkem Lukášem Říhou. Do branky za zraněného Filipa Kočího nastoupil Tobiáš Vacek, který se velmi dobře zhostil staronové role a pomohl svým výkonem k dnešnímu vítězství. Dan Boušek vstřelil 3 góly a shodně po jedné brance Radim Urban s Filipem Šaldou. Honza Doležal i David Goldemund předvedli vynikající obrannou i útočnou činnost.

Za zdařilý průběh celého turnaje patří dík Danu Suchému, který s přehledem odpískal 10 zápasů.