Přejít na obsah

Okresní kolo ve florbale st. H

 11.12.2018  PaedDr.Hana Šťovíčková

V okresním kole naši florbalisté vybojovali 5. místo. I když podle výsledku by se mohlo zdát, že kluci nepodali dobrý výkon, ale opak je pravdou. Vylosovali jsme si těžší skupinu a hned první zápas jsme prohráli s vítězem celého turnaje týmem ze ZŠ Jablonné n. O. A to o jeden gól 3:4. Druhý zápas jsme remizovali 5:5 s družstvem ze ZŠ Vysoké Mýto. Jediná branka nám chyběla k postupu do semifinále. Prostě někdy je potřeba trocha sportovního štěstíčka. Poslední zápas o páté místo jsme s přehledem vyhráli 5:0 a naši náhradníci si s chutí zahráli. Střelba se nám dařila. Dan vstřelil 7 branek, Jirka 3, Luky 2 a Filda 1 gól. Toba se v brance rozchytal a byl pro náš tým oporou. Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Náš tým: C Jirka Vaňous, G Tobiáš Vacek, Lukáš Říha, Dan Boušek, Filip Šalda, Filip Kočí, Jan Doležal, Radim Urban, David Goldemund, Robin Morávek a Jakub Aubus.

Moc pěkné fotky z jednotlivých zápasů uvidíte na: https://tynaami.rajce.idnes.cz/6.12_kluci_florbal/