Přejít na obsah

Mc Donald´s cup – okrskové a okresní kolo

 16.5.2019  Mgr. Lenka Ludvíčková

V pondělí  6.5.2019 se žáci 1.stupně účastnili  tradičního fotbalového turnaje MC DONALD´S  Cup.

V okrskovém kole zvítězili mladší fotbalisté  v obou zápasech. Jejich soupeři byli fotbalisté ze ZŠ Ústí nad Orlicí –  Bří Čapků a ZŠ Česká Třebová – Habrmanova. V tomto týmu hráli: David Žďárský, Petr Pávek, Tomáš Oláh, Kuba Krčál, Honza Pěknic, Jonáš Fajfr, Honza Ralik, Filip Kalous, Matěj Šmétka a Matěj Schauer.

Tyto výsledky je posunuly do okresního kola, které se následně uskutečnilo  13.5.

 

Starší žáci odehráli v okrsku tři zápasy s bilancí dvě výhry a jedna prohra. Jejich soupeři byli žáci ze ZŠ Ústí nad Orlicí – Bří Čapků, ZŠ Ústí nad Orlicí – Komenského a ZŠ Ústí nad Orlicí – Třebovská. Kluci předvedli bojovný výkon, nicméně na postup do okresního kola to nestačilo.

V tomto týmu hráli: Honza Borovička, Dan David, Dan Cindr, Šimon Adamec, Kuba Kalous, Simon Videnský, Jolanka Pávková, Martin Aubus a Lukáš Holub.

 

Okresní kolo, do kterého se probojoval mladší tým naší školy, se konalo 13.5. taktéž v Ústí nad Orlicí. Kluci odehráli dva zápasy. První byl vítězný, kdy porazili Letohrad 2:1. Na tým s Chocně však nestačili a prohráli 0:3. Kluci opět podali hezké výkony a zaslouženě obsadili krásné druhé místo. Gratulujeme.

Tým hráčů : Žďárský David, Kuba Kalous, Tomáš Oláh, Videnský Simon, Pávek Petr, Šmétka Matěj, Krčál Kuba, Kalous Filip, Honza Pěknic, Honza Ralik, Fajfr Jonáš.

 

Všem fotbalistům děkujeme za reprezentaci školy.