Poznávání přírodnin a minerálů – II. stupeň

 5.6.2019  PaedDr.Hana Šťovíčková

Letošní ročník v Poznávání přírodnin a minerálů v České Třebové byl zdařilý i pro žáky z II. stupně. V soutěži poznávání rostlin a minerálů byla nejúspěšnější Áďa Bašniková, která získala krásné 3. místo v kategorii 6. – 7. tříd. Dále pak Matěj Papáček, který obsadil 19. místo z 37 soutěžících. Ve starší kategorii 8. – 9. tříd byl nejúspěšnějším žákem Filip Chládek se 14. místem. Tobiáš Vacek obsadil 19. místo a Max Chromý 24. místo.

 

V poznávání živočichů a minerálů v kategorii 6. – 7. tříd byli nejlepší Matěj Krčál a Anna Macháčková, kteří ze 43 soutěžících obsadili 7. a 8. místo. Peťa Sedláčková získala 22. místo. Ve starší kategorii si úspěšně vedla Sára Leierová. Získala krásné 9. místo ze 31 soutěžících. Anna Kalousová obsadila pěkné 14. místo a Šárka Novotná 21. místo.

 

Všem přírodovědcům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.