Veřejné jednání Žákovské rady

 10.6.2019  Mgr. Veronika Vaňousová

V pondělí 10. června se uskutečnilo veřejné jednání Žákovské rady. Zástupci tříd zde prezentovali první úkol, jehož zadání dostala Žákovská rada v rámci projektu Místně zakotvené učení z pohledu žáků a pedagogů a tvorba regionální učebnice.

Čtvrťáci a páťáci představili přírodní krásy Údolí sejfů, šesťáci prezentovali naučnou stezku a hovořili o panu Karlu Urbanovi, sedmáci si připravili povídání o Hůrce, osmáci zkoumali Libchavský potok a deváťáci zmínili některé turisticky zajímavé cíle v okolí Libchav.

Jednání se účastnily paní Klementová a paní Bednářová z MAS Orlicko, které s členy Žákovské rady zhodnotily jejich práci a probraly možnosti plnění dalších úkolů. Členové Žákovské rady od nich dostali na závěr jednání sladkou odměnu.