Přejít na obsah

Září I. oddělení

 30.9.2019  lic. Pavlína Vítková,Dis.

Jabloň

Stojí jabloň zelená, má jablíčka červená, červená voňavá, v listí schovaná.

Chodí kolem Anička,hledá zralá jablíčka, vyskočí, poskočí, utrhne to nejhezčí.

Třeseme je do trávy, jablíčka se kutálí, hledáme, hledáme, jablíčka si sbíráme.

Ref: Dokola, dokola jablíčka už dozrála, dokola,dokola, tralalalala.

Tento rok máme celoroční hru ,, Cesta životem“. V měsíci září jsme si povídali o rodině, o našem domečku, kamarádech, koníčkách apod. Malovali jsme naše vysněné domy, trička, podzimní ježky, tvořili jsme už něco málo do Družiňáčku, chodili jsme na vycházky, poznávali jsme okolí školy a hráli si na školním hřišti. Akce v měsíci září byla vycházka k lesu a k památnému dubu. Pozorovali jsme změny v přírodě, sbírali jsme podzimní plodiny a užívali si sluníčka. Protože je krásně, trávíme hodně času venku a děti si to náležitě užívají.

Paní vychovatelka a děti