Mladší florbalisté čtvrtí v okrese

 15.12.2019  PaedDr.Hana Šťovíčková

Tentokrát pořádala okresní kolo ve florbale ml. hochů ZŠ Jablonné nad Orlicí. Ve čtvrtek 12. 12. sedm týmů bojovalo ve dvou skupinách o postup do krajského kola. Naši florbalisté ze silněji obsazené skupiny s jednou prohrou a dvěma vítězstvími postoupili a utkali se o postup do finále. Zde vyhrávali, ale bohužel 3 sekundy před koncem utkání jsme dostali vyrovnávací gól. Na trestná střílení jsme prohráli 0:1. Nakonec jsme skončili na 4. místě. Do krajského kola zaslouženě postoupil tým ZŠ Komenského Letohrad.

Složení našeho týmu a počet vstřelených branek: C Dominik Kalous – 3, G Martin Aubus, Matěj Krčál – 2, Jakub Fišer – 3, Tomáš Vopařil – 2, Tomáš Honzík – 1, Lukáš Holub – 1, David Šimek, Štěpán Bašnik

Chlapci, blahopřejeme ke skvělému výkonu a děkujeme za vzornou reprezentaci!