Leden I. oddělení

 31.1.2020  Pavlína Vítková,Dis.

Huboval vrabčák

Huboval vrabčák na zimu,

škoda že nemám peřinu,

studí mě nohy, zebe mě nos,

protože skáču i v zimě bos.

V měsíci lednu jme toho stihli opravdu mnoho. Vyráběli jsme a malovali na výzdobu chodeb u družinky, trénovali jsme na Masopust – moc děkujeme rodičům a dětem za účast, chodili jsme na procházky, užili si sněhu (ač to byly jen dva dny:-(), navštívili jsme tělocvičnu, hráli jsme různé pohybové a společenské hry, spolupracovali jsme s paní učitelkou Adamcovou a Javůrkovou a samozřejmě jsme si i hráli a povídali . Tématem měsíce byl ,, člověk a jeho zdraví“. Bavili jsme se o vnitřních orgánech, o bezpečnosti, pouštěli jsme si videa (záchranný kruh, mladý záchranář) apod. Je za námi první pololetí a už se těšíme na druhé:-).Takže vykročme pravou nohou:-)

Paní vychovatelka a děti