Přejít na obsah

Výstupy druháčků z domácího učení 29. 4.

 29.4.2020  Mgr.Eva Adamcová

V tomto „čarodějnickém“ týdnu se mají druháčci opět s čím pochlubit, protože udělali velký kus práce:-) Nejenže si zopakovali a připomněli učivo českého jazyka a matematiky, ale také si vypracovali výstup k tématu „MŮJ ROK.“ Každý žák si na papír napsal nebo nakreslil to, co má rád na jednotlivých ročních obdobích, a poté to spolu děti sdílely v rámci online setkání. Učivo matematiky si děti tento týden zpestřily luštěním algebrogramů, v rámci učiva českého jazyka zkoušely pracovní list tvůrčího psaní a osmisměrku. V průběhu druhé online hodiny jsme si společně zopakovali orientaci v čase a zahráli si oblíbenou matematickou hru „autobus“. Ve čtvrtek děti ještě čeká vypracování interaktivního Šmoulího kvízu č. 2 na aplikaci Wizer.me a tvoření čarodějnice:-)

Eva Adamcová a kolektiv žáků 2. třídy