Přejít na obsah

Výstupy druháčků z domácího učení 5. 5.

 5.5.2020  Mgr.Eva Adamcová

S prvním květnovým týdnem se žáci druhé třídy pustili opět s velkou chutí do pilné práce. Tento týden mají zpestření v rámci online výuky. V úterý si pro ně připravila náplň online hodiny paní praktikantka, která si díky účasti na našem společném setkání realizovala povinnou praxi v rámci studia pedagogiky. Děti čekalo čtení pohádky o neposedné opičce Rozárce. O přečteném textu si děti společně povídaly, odpovídaly na dotazy a vymýšlely, jak by mohl příběh pokračovat dál. Nakonec si také vzájemně ukázaly obrázek, jak si opičku Rozárku představují a mohly svůj výtvor porovnat s originálem v knize. Na přiložených fotografiích můžete kromě zmíněné opičky vidět také ještě různorodé výtvory dětí a výstupy z dalších zadaných aktivit:-)

Eva Adamcová a kolektiv žáků 2. třídy