Přejít na obsah

Výstupy druháčků z domácího i školního učení 5. 6.

 5.6.2020  Mgr.Eva Adamcová

Druháčci zakončili první červnový týden, který byl opět ve znamení jejich svědomité a důsledné práce:-) Ve čtvrtek se v rámci online hodiny společně seznámili s dalším slovním druhem – tentokrát se jednalo o spojky. V závěru pracovního týdne si procvičili své dosavadní znalosti z matematiky a českého jazyka formou zábavných pracovních listů. Kromě dalších aktivit např. luštili skrytá slova a z nich poté skládali věty. V matematice se snažili přijít „na kloub“ různorodým logickým úlohám. Děti, které dochází do školy na výukové aktivity, si ještě zpestřily čas strávený ve škole vyráběním jarních květin z barevných papírů, „modelováním“ tvarů pomocí magnetické tabulky a tužky a hraním deskových her. Jak si to vše užily, můžete vidět na přiložených fotografiích:-)

Eva Adamcová a kolektiv žáků 2. třídy