Výstupy druháčků z domácího i školního učení 10. 6.

 10.6.2020  Mgr.Eva Adamcová

V druhém červnovém týdnu nastoupili zpět do školy další 4 žáci druhé třídy. Aktuálně tedy dochází na dopolední výukové aktivity do školy 11 druháčků, 9 jich zůstalo v domácí výuce. Děti mají v tomto týdnu již splněný interaktivní kvíz z učiva prvouky na aplikaci Wizer.me, věnovaly se matematickým logickým hádankám a hravou formou se seznámily s násobky 3. Děti v domácí výuce mají za sebou úterní online hodinu, při které jsme si společně vyvodily násobky 3 a zahrály násobilkové Bingo. Dnes druháčci využili k procvičení učiva matematiky online aplikaci www.onlinecviceni.cz a v českém jazyce opakovali psaní velkých písmen ve jménech a místních názvech. Jak se daří druháčkům v domácí i školní výuce můžete vidět na přiložených fotografiích:-)

Eva Adamcová a kolektiv žáků 2. třídy