Přejít na obsah

Druháci na Dolní Moravě

 3.9.2020  Mgr. Lenka Ludvíčková

Nový školní rok zahájili druháčci prima výletem. Cílem byly zážitkové parky v areálu střediska Dolní Morava. Děti strávily slunečný den v Mamutíkově vodním parku a Lesním zážitkovém parku, kde si všichni vyzkoušeli velké množství atrakcí, prolézaček a klouzaček. Pravděpodobně největším lákadlem a adrenalinovou výzvou byl obří mamut s velkou skluzavkou. Děti řádily celé 4 hodiny, které jsme v areálu strávili, svačiny rychle snědly na poslední chvíli….aby se maminky nezlobily :-)….zkrátka na jídlo nebyl čas :-). Na tento výlet, který byl původně naplánovaný na konec minulého školního roku a  byl pro děti odměnou za celoroční práci, si děti vydělaly prodejem výrobků na Jarmarku. Výlet se vydařil a děti si ho moc užily !