Druháci v distanční výuce

 17.11.2020  Mgr. Lenka Ludvíčková

18.11. se druháci vrací po distanční výuce zpátky do školních lavic. V průběhu 5 týdnů domškoláctví probíhala každodenní online výuka, na které bylo znát, že děti mají zkušenosti z jara. Všechny druháky moc chválím za zodpovědnou práci, spolupráci a plnění úkolů nejen v online spojeních, ale také  v samostatných úkolech. Každodenní spojení dětem vyhovovala především tím, že nevypadly z pravidelného režimu. Děti byly samostatné, naučily se opět o něco lépe ovládat techniku a především organizovat si zadané úkoly a čas. V online výuce jsme zvládli učivo, které bylo naplánované na klasickou prezenční výuku. No a povinnosti jsme si zpestřovali nejenom různými hrami, kvízy, filmy, ale také vyráběním, tvořením a vařením. Více v odkazu níže :-).

 

https://www.youtube.com/watch?v=GncVUkWIT_Y&feature=youtu.be