Nová opatření platná od 1. 3. 2021

27.2.2021  Mgr.Marie Linhartová

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje od 1. 3. do 21. 3. osobní přítomnost dětí v mateřské škole a žáků  1. a 2. ročníků základní školy.

Distanční vzdělávání bude poskytováno:

• Žákům 1. – 9. ročníku
  • Dětem v mateřských školách, kterým je předškolní vzdělávání povinné (předškoláci)

(v MŠ Korálek bude distanční výuka zahájena po skončení karantény)

Individuální konzultace

• Je povolena osobní přítomnost žáků při osobních konzultacích.

Doučování bude probíhat ve stejném režimu jako doposud.

• Školní družina je uzavřena

• Všichni žáci od 1. – 9. třídy mají nárok na dotovaný oběd

• Žáci 1. – 2. třídy – všichni žáci jsou odhlášeni. V případě zájmu o odebírání obědů do jídlonosiče je nutné se přihlásit u vedoucí ŠJ na t.č. 465 582475
  • Žáci 3. – 9. třídy – zůstává beze změn

• Cizí strávníci – zůstává beze změn

Obědy do jídlonosiče můžete odebírat (bočním vchodem) – od 11,00 hodin do 13,00 hodin. Při odebírání obědů je nutné dodržovat pravidla pro vstup do budovy, která jsou uvedena na dveřích.

Ošetřovné

• Podle nových pravidel škola již  žádné potvrzení nevyplňuje.
  • Bližší informace najdete na stránkách cssz.cz – aktuální informace k ošetřovnému

V případě jakýchkoliv změn Vás budeme informovat. Sledujte prosím média a webové stránky školy.

Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví

Marie Linhartová