Přejít na obsah

Únor v I.oddělení

 1.3.2021  lic. Pavlína Vítková,Dis.

V únoru, v únoru jezdím dolů, nahoru.

Kopeček mi stačí k jízdě na pekáči.

V únoru, v únoru otevřeme závoru.

Jaro čeká za vraty s růžovými poupaty.

Letošní zima se opravdu vydařila. S žáky jsme trávili mnoho času venku a užívali si nejen sněhu, ale i prvního sluníčka. Zahráli jsme si retro hry Cukr, káva, limonáda nebo Honza řekl, míčové hry, na schovávanou apod. Ve družince hojně využíváme nových stavebnic- maxi cihličky a maxi stavebnice a další hry, co nám přinesl Ježíšek. Povídali jsme si o bezpečnosti nejen ve škole, ale i venku. O správném vybavení kola a o pravidlech silničního provozu. Četli jsme si o Masopustu, vyrobili jsme si masky a zahráli si na boomwhackers🙂. Mimo jiné proběhl i projektový den Včely. Vzhledem k situaci jsme do poslední chvíle nevěděli, zda proběhne, ale nakonec se uskutečnil a my jsme za to velice rádi. Projektové dny nás čekají ještě 3. Toto období není jednoduché ale věříme, že se co nejdříve všichni uvidíme a společně si vše, co nás ještě čeká užijete 🙂.

paní vychovatelka a děti