NOVÉ INFORMACE K DISTANČNÍ VÝUCE (u předškoláků)

 5.3.2021  Bc. Renata Krejčová, Dis

Dobrý den,

tímto bychom Vás rádi informovali o novém průběhu distanční výuky (která je pro Vaše děti povinná). Na základě podkladů z MŠMT budeme i nadále posílat tematické plány s úkoly vždy v pondělí (na Váš mail). Nově musíme kontrolovat a hodnotit zadané úkoly jednou týdně. Prosíme Vás tímto o větší spolupráci, která souvisí se zasíláním splněných úkolů (foto, video, ofocené pracovní listy,…) vždy do pátku daného týdne (do 15:00 hod.) na tuto mailovou adresu. Pro rodiče, kteří chtějí přinést splněné úkoly v tištěné podobě, je možnost tyto úkoly dát do poštovní schránky MŠ (také vždy do pátku 15:00hod. a s iniciály dítěte). Pokud budete chtít s něčím pomoci nebo budete potřebovat individuální konzultaci, můžete osobně navštívit MŠ vždy v pondělí od 8:00 do 10:00 hod.

Případné telefonické dotazy na tel. č. 732 600 289.

Děkujeme za spolupráci i v této nelehké době a přejeme Vám hodně zdraví a pevné nervy:-)

Kolektiv MŠ

Pololetní prázdniny - zskrizanov.cz