26. 3. Požární ochrana očima dětí a mládeže

 26.3.2021  Mgr.Iva Kittlitz

Konec března vždy patří soutěži Požární ochrana očima dětí a mládeže, kterou organizuje Sdružení Čech, Moravy a Slezska. V letošním roce probíhá již 47. ročník.

Žáci naší školy předvedli svou kreativitu ve výtvarné a literární části. Této aktivity se účastnili v období distanční výuky v rámci domácích dobrovolných úkolů.

Oceňujeme všechny žáky, kteří se zapojili.

Na stupně vítězů ve školním kole dosáhli:

 

Výtvarná část                                                                                                                               Literární část

  1. třída: 1. Mareček Egydy                                                                                                             8. třída: 1. Naty Jindrová                                     2. Vojtíšek Zikl                                                                                                                                 2. Niky Marčíková                                 3. Adámek Schauer                                                                                                                        3. Nela Jindrová

 

  1. třída: 1. Natálka Hrnčířová                                                                                                       9. třída: 1. Lili Páchová                                        2. Vítek Pěknic                                                                                                                                 2. Týna Raliková                                    3. Vendulka Voleská

 

  1. třída: 1. Jaroušek Vaňous                                                                                                                                                                                        2. Elenka Vítková                                                                                                                                                                                            3. Eliška Špačková

 

  1. třída: 1. Esterka Valčíková                                                                                                                                                                                        2. Jindra Kaplan

 

třída: 1. Lili Páchová                                                                                                                                                                                                      2. Matěj Papáček                                                                                                                                                                                                  3. Adam Kacálek                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Iva Kittlitz