Přejít na obsah

Družinový výlet do Doudleb nad Orlicí

 9.6.2021  Světlana Roubíčková
Družinový výlet do Doudleb nad Orlicí
Díky rozvolnění jsme mohli s družinkou vyrazit na výlet, který byl opět financován v rámci šablon. Autobus nás vyzvednul ve 12 hodin a vydali jsme se směr Doudleby, kde už na nás čekala paní průvodkyně a sám pan majitel Petr Dujka, který nás provázel v přírodovědném muzeu. Byla to pro nás veliká čest, moc si toho vážíme, děkujeme za jeho čas a věnovanou knihu (kterou nám podepsal) . Vše bylo připravené  tak, aby to bylo pro děti zábavné a přitom poučné. Dětem byla k dispozici i kavárna, kde si mohly zakoupit upomínkové předměty. Na závěr výletu dostali všichni nanuk. V 16 hodin jsme se plní dojmů vrátili zpět ke škole, kde už netrpělivě čekali rodiče. Děti byly moc hodné a zaslouží si pochvalu🙂.