Sportovně turistický projektový den ve třetí třídě

 17.6.2021  Mgr.Eva Adamcová

Ve čtvrtek 17. 6. jsme se třeťáčky uskutečnili sportovně turistický projektový den. Pan Vašek Kapoun, pan Jirka Štěch a pan Marek Adamec připravili pro děti pestrý celodopolední sportovně zaměřený program. Děti si vyzkoušely svou fyzickou zdatnost v lanovém parku, svezly se na dětské „lanovce“, osvěžily se v bazénu a k obědu si opekly párky a pečivo. Po obědě jsme se přesunuli na zahradu k paní učitelce, kde se děti ještě mohly vyřádit na trampolíně a svlažit se pomocí hasičské džberové stříkačky. Celý program byl opravdu pestrý, a každý si mohl vybrat zábavu dle své chuti a odvahy. Na závěr čekala děti sladká tečka v podobě nanuku. Moc děkujeme Vaškovi, Jirkovi i Markovi za skvěle zvládnutou organizaci dnešního dne a za velmi příjemnou společnost 🙂

Eva Adamcová a kolektiv žáků 3. třídy