Přejít na obsah

TLAPKY – 2. výprava

 25.10.2021  Světlana Roubíčková

Tentokrát jsme se sešli na autobusové zastávce a naším cílem byl Potštejn. Každý měl možnost si sám zakoupit jízdenku, což bylo pro všechny  velice zajímavé, protože to pro někoho bylo poprvé. Navštívili jsme hrad, místní cukrárnu a přes Vochtánku jsme se vydali do Sopotnice. Tam jsme se u paní učitelky Denisky Chlajnové,  měli možnost ohřát, dostali jsme teplý čaj, namalovali si zážitkové obrázky a chvilku si odpočinuli. Venku jsme si ještě zahráli fotbal, piškvorky v písku a různé hry. Děkujeme paní učitelce a celé její rodině:-).

Ze Sopotnice jsme se vrátili opět autobusem. Všechny TLAPKY jsou velice šikovné a ani jedna si nestěžovala na dlouhou cestu. Moc je chválím:-) a také zdravím naše marody, kteří s námi tentokrát nemohli výletovat.