20. 12. Distanční výuka u druháčků

 20.12.2021  Mgr.Iva Kittlitz

Druháčci před koncem roku 2021 museli přejít na několik dní na distanční výuku.

V tento předvánoční čas se věnujeme převážně činnostem, které jsou spojené s Vánocemi. S žáky si povídáme o tradicích a zvycích v jednotlivých domácnostech,  seznamujeme se s příběhem narození Ježíše Krista a žáci pak z plastelíny modelují Betlém.

V dalších dvou dnech je čeká pohybová hra propojená s českým jazykem, poslech četby Zachráněné Vánoce, doplnění slov písně Rolničky, troška matematického modelování, kreslení, hra na básníky, osmisměrka s vánočními slovy a zhlédnutí animované pohádky o Ježíškovi.

Plán máme nabitý a věříme, že se dětem bude líbit.

uč. Iva a Denča

 

 

Na ukázku několik fotek vytvořených z monitoru, takže špatná kvalita. 😉