Škola v přírodě – den čtvrtý

 3.6.2022  Mgr.Eva Krummer

Včerejší den čekalo na děti ještě jedno překvapení. Večer byl nečekaný budíček a společně jsme odešli ven zdolat indiánskou stezku odvahy. Všichni splnili úkol a došli do cíle.

Počasí nám dnes opět přálo a sluníčko nás provázelo po celý den. Dopoledne jsme strávili učením a před obědem jsme se ještě vydali na hřiště. Po výborném obědě jsme načerpali trochu sil a vydali se na prohlídku místní jízdárny. Děti si vyzkoušely jízdu na koni a dozvěděly se informace, jak o koně pečovat. Cestou zpět nesl každý dřevo na roztopení táboráku. K večeři jsme si opekli párky a zatančili si kolem ohně tanec v nově vytvořených indiánských tričkách. Poté jsme se už odebrali na přípravu večerního programu „Škola v přírodě má talent“. Výkony všech byly úžasné!!! Zapojili se všichni a za odměnu následovala diskotéka. I dnešní den byl plný zábavy a zážitků, na které budeme vzpomínat, howgh!