Přejít na obsah

Spaní ve škole – družinka

 14.6.2022  Světlana Roubíčková

V pátek 10.6. jsme přespávali ve družinkàch. Děti byly natěšené na dobrodružství, které je čekalo. Navečer přišli a uložily si věci , vyrazili jsme směrem k Čertovi. Myslíme si, že tento večer se i Čert ve svém peklíčku zapotil pod tíhou mlsných jazýčků našich dětiček a paní Čertová předváděla kolikrát běh na dlouhou trať😊– velice jim za vše děkujeme bylo nám krásně!!!Po vydatném jídle jsme vyrazili do našeho krásného kostela Sv.Mikuláše, kde si pro nás připravili povídání o kostele, o Noci kostelů, pracovní list a sladkou odměnu. Vrcholem a bobříkem odvahy byla pro děti zvonice, kde byla tma, úzký prostor a bylo to opravdu jen pro odvážné.  Děkujeme za zážitek. Po příchodu do družiny jsme si udělali piknik z dobrůtek, které děti přinesly umyli jsme se, vyčistili zuby, zhodnotili jsme večerní zážitky a  byla večerka. Všichni byli naprosto vzorní ohleduplní, takže se každý mohl dostatečně vyspinkat.  Všem děkujeme za vydařenou akcičku❤.