Přejít na obsah

Vánoční Laťka na II. stupni

 3.1.2024  PaedDr.Hana Šťovíčková

Konečně po několika roční přestávce jsme mohli připravit žáky a zorganizovat oblíbenou soutěž ve skoku vysokém. Sice „jen“ dvanáct atletů se přihlásilo k zdolávání laťky, ale vůbec to neubralo na sportovní atmosféře plné napětí, povzbuzování a překonávání sám sebe. Výškaři nám předváděli technicky zvládnutý flop nebo nůžky. 

Výkony starších děvčat byly velmi vyrovnané, a tak nakonec o 2. – 3. místo výkonem 115 cm se rozdělila Nela Zigmundová, Karolína Kalousková a Viktorie Švecová. Laťku ve výšce 120 cm překonala Natka Zítková a získala 1. místo.

U chlapců jsme očekávali vyšší výkony a deváťáci nás nezklamali 🙂 Výkon 130 cm stačil Adamu Kletečkovi k dosažení 3. místa. Pak začal nádherný souboj, z něhož vyšel vítězně Šimon Adamec výkonem 150 cm. Na 2. místě skončil Dan Cindr s překonáním laťky ve výšce 145 cm.

Srdečně blahopřejeme všem sportovcům a už se těšíme na další ročník.