Florbalový turnaj dívek
V ramci celorepublikove soutěže O poh ar ministra školstvi ve florbalu jsme pořadali okresni kolo divek v Libchavach a to diky novým mantinelům. Děkujeme libchavsk ým florbalistům za možnost jejich použivani při turnajich.
Naše děvčata začala velmi dobře. Vyhrala nad týmem ze Sopotnice 5:1. Pak okusila por ažku **2:1 od d ivek z Dolni Čermne, **neboť včas nezachytila nastup jejich týmu a zbytečně si nechala v prvni minutě střelit gol. Ve třetim zapase vyhravala 2:1 nad družstvem z **V ýprachtic, **ale 20s před koncem nam střelili vyrovn avaci branku na 2:2. Prostě nam chyběl kousiček florbaloveho štěstička. Skončily jsme na 3.m istě.
Celý tým zaslouži **velkou pochvalu za bojovnost a sportovn i nasazeni. Natka Doležalova za skvělou praci v brance, Simča Leschingerov a za nejuspěšnějši střelkyni v kanadskem bodovani se 7 body a hned za ni ** Marie Hajkova s 5 body. V utočne řadě odvedla velmi dobrou praci stale se zlepšujici K aja Kůstova a tež Vendy Hn atnicka byla dobrou utočnici. V obraně se se svými výkony blýskly jak Vendy Rau šova tak Evča Aubusov a. V obranne činnosti pomohla týmu i Áďa Papačkova.
O hladký průběh soutěže se zasloužil Honza Ilgner, který s přehledem odpiskal všechny zapasy a snad dobrými pomocniky mu byli žaci z 9.třidy J ara Boštik a Pavel Rejent, jenž si přišti týden role s děvčaty vyměni.
Srdečně V as zveme v uterý 6.3. od 8,00h na pokračovani florbaloveho turnaje chlapců.
