Středa plná zábavy
Ve středu 25. června ožila naše škola netradičním ruchem. Žákovský parlament uspořádal pro celý druhý stupeň akci „ Den Žákovského parlamentu“. Tento den patřil aktivitám, které si žáci mohli vybrat podle svého zájmu. Dopolední program byl rozdělen do dvou samostatných bloků. Nabídka byla letos mimořádně pestrá, takže si na své přišel opravdu každý. Sportovní nadšenci zaplnili hřiště a tělocvičnu při turnajích ve fotbale, florbale a přehazované. V kuchyňce to zase lákavě vonělo díky bloku vaření. Kreativní duše projevily svůj talent u drátkování, malování nebo při moderní tvorbě s 3D pery. Kdo měl chuť spíše na klidnější zábavu, mohl si odpočinout u deskových her. Celá akce se skvěle vydařila a přinesla spoustu radosti i zaslouženého uvolnění před blížícím se koncem školního roku.
Velké poděkování patří všem pedagogům, kteří se organizačně podíleli na této akci.