Škola
Zahradní slavnost
Mgr. Karolína Moravcová
24. 6. 2026
V úterý 23. června jsme na školní zahradě uspořádali Zahradní slavnost k příležitosti rozloučení deváťáků a vítání budoucích prvňáčků.
Zářijoví školáčci se tedy obřadně rozloučili s mateřskou školkou a byli obrazně předáni do péče budoucí paní třídní učitelky Evy Krummer.
Žáci z devátého ročníku se rozloučili několika dramatickými či tanečními vystoupeními, poděkovali zaměstnancům školy a speciálně své třídní učitelce Zuzaně Novotné a nakonec byli ošerpováni.
Dojemné chvíle byly završeny výborným občerstvením připraveným školní jídelnou.