Škola
Piknik 1., 2. a 3. třídy
Mgr. et Mgr. Eva Adamcová
25. 6. 2026
Ve čtvrtek 25. 6. se prvňáčci, druháčci a třeťáčci symbolicky rozloučili se školním rokem společným piknikem. Pro jeho realizaci jsme vybrali nádherné místo u památného dubu, které bylo provoněné senem. Děti se pohodlně uvelebily na piknikových dekách a začala bohatá hostina. V průběhu slunečného dopoledne byl čas i na společenské a pohybové hry nebo příjemné povídání s kamarády.