Škola
Aquapark Ústí nad Orlicí
Marta Kacálková
26. 6. 2026
Ve čtvrtek 25. června zakončili již tradičně žáci druhého stupně školní rok návštěvou.
Aquaparku v Ústí nad Orlicí. Letos se k nám opět přidali i čtvrťáci a páťáci. Kromě koupání a opalování si kluci i holky mohli užít také sportovní aktivity. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a celé dopoledne jsme si všichni parádně užili. Krásné prázdniny všem :-)