Ing. Magda Hamplová

Matematika 6. A

Kritéria pro hodnocení :

• aktivita, zájem, práce a spolupráce v hodinách
  • domácí úkoly (každý týden ve čtvrtek žáci dostanou úkol, odevzdávají jej v pondělí)
  • písemné zkoušení  – každé úterý píšeme krátký test na probranou látku z minulého týdne
  • 2 čtvrtletní práce, ukazující jak se žáci orientují v širší oblasti matematiky
  • vedení sešitu teorie

Za svou práci v hodinách  mohou žáci získávat „pluska“ . Sesbírají- li tři, zapisuji do ŽK 1 za práci v hodinách.

Doučování z matematiky je každé úterý od 13.25 do 14.05.

Odkaz na Zoom – Zde

Matematika 7