Mgr. Lenka Ludvíčková

 

 

Domácí úkoly:

22.3.

M – pracovní sešit s. 30/1-3 ( až na pondělí 27.3.)

ČJ – čtecí list – vložený ve Slabikáři

 

 

 

Pro marody:

 

27.3.

ČJ – Slabikář s. 64/celá – nové písmenko Č,č, s. 65/1

Písanka – dopsat stranu č. 10 – jména

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Triády 12. + 18. dubna

Prosím o zapsání do tabulky přes odkaz níže 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vusm_Tx_tL_fPquWhAjxSL9RFq3t7Sau6HXDEuQIOAM/edit?usp=sharing

 

 

 

CO NÁS ČEKÁ

11.4. – poslední lekce plavání

12.+18.4. – Triády

21.4. – Den Země – návštěva Čističky odpadních vod v Ústí nad Orlicí

27.4. – Africká kultura ( tělocvična) – 50 Kč ( fond)

5.5. – Divadélko Hradec – Dobrodružství veverky Zrzečky

 

Plavecký výcvik v termínu 31.1. – 11.4. vždy od 10:15-11:45 

 

 

V den plaveckého výcviku přijdou děti do školy vhodně oblečené ( teplé oblečení, čepice). Na plavání budeme jezdit objednaným autobusem. V době plaveckého výcviku bude lehce upravený školní rozvrh hodin  – včas obdržíte, kdy hodiny TV budou nahrazené předměty, o které děti přijdou z důvodu plavání. Plavání je součástí hodin TV. Omluvení z plaveckého výcviku je možné pouze na základě lékařského potvrzení.

Pokud jsou děti např. nastydlé, po nemoci,…je možné si je vyzvednout před odjezdem na plavání ve škole ( po domluvě s třídním učitelem), případně s námi jedou na bazén ( dětem se započítá doprava), kde čekají v prostoru bazénu s učiteli. Dětem dejte lehké oblečení – tričko, kraťasy, gumové pantofle.

Nemocné a nastydlé děti nepatří do bazénu. Stejně tak děti s kožními infekty  ( bradavice, molusky ), také děti, u kterých se objevily vši. Děkujeme za dodržování těchto nařízení.

V den plavání nechají děti doma řetízky, náramky, hodinky,…z důvodu případné ztráty. Při výuce v bazénu jsou řetízky, hodinky zakázané.

Potřeby na plavání: plavky, 2 ručníky ( větší a menší na vlasy), mýdlo, šampon – vše podepsané v igelitové tašce. Nedávejte dětem věci do látkových baťůžků a tašek, tašky si berou na bazén. U chlapců doporučujeme klasické plavky – ne volné kraťasové. Děvčata mají stažené vlasy do culíku.

 

 

 

 

ZOOM

Meeting ID:9782864024

Heslo:631941

Na základě absolvovaného vzdělání na Koučink akademii Libchavy nabízím všem dětem a jejich rodičům možnost řešení problémů spojených se školou, vzděláváním, ale také vztahových problémů  právě koučovacím přístupem. Koučovací přístup pomáhá měnit vzájemnou komunikaci, využíváme jej nejen k řešení nastalých problémů, ale také k jejich předcházení. Koučovacím přístupem provázíme žáky a podporujeme je v jejich osobním rozvoji.

V rámci setkání nabízím bezpečný a důvěrný prostor pro všechny zúčastněné. V případě potřeby konzultace nebo zájmu o koučovací sezení mne můžete kdykoliv kontaktovat.

 

ROZVRH HODIN