Přejít na obsah

Návštěva nemocnice

 25.3.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

  Ve čtvrtek jsme navštívili  MŠ při dětském oddělení nemocnice v Ústí nad Orlicí.Společně jsme si nejprve poslechli ,jak vypadá takový běžný den v nemocnici,děti si prohlédly fotografie různých vyšetření a paní učitelka jim hezky vysvětlila jejich průběh.Poté poskládaly  panence tělo z částí(z orgánů),vyzkoušely si oblečení pro doktora i sestřičku,vyzkoušely si a pojmenovaly nejrůznější nástroje potřebné k vyšetření.Děti dostaly napít,pohrály si v herně a potom jsme prošly oddělení.Děkujeme personálu dětského oddělení za ochotu,milý a citlivý přístup,za hezky strávené dopoledne a za pomoc při překonání strachu z "obávaného".

Fotografie

http://picasaweb.google.cz/alenapulkrabek/NavstevaNemocnice?authkey=Gv1sRgCJi1vJv35oazSQ#