Přejít na obsah

Fáboráček

 19.4.2009  ZŠ & MŠ LibchavyDne 20. 4. 2009 proběhl přespolní běh zvaný Fáboráček pořádaný 9. třídou. Běh dopadl nad Naše očekávání. Vítězi se stala hlídka číslo 23, kterou reprezentovala Natka Řeháková a Radim Kovařík. V závěsu za nimi se umístila hlídka 8, za kterou běžel Mirek Čada s Lucií Čermákovou a jelikož hlídka číslo 29 měla stejný počet bodů jako hlídka č. 8, měli jsme dvě druhá místa. A ani třetí místo nebylo obsazeno jen jednou hlídkou. David Moravec s Lukášem Ilgnerem a Simča Krčmářová s Martinem Horníčkem si vybojovali třetí místo. Tito jedinci si místa zasloužili a získali za ně sladké, ledové odměny. Věříme, že další ročníky budou tak úspěšné jako tento.

Denisa Židková a Lucie Podsedníková + 9. třída


 

PS: Fotografie z Fáboráčku si můžete prohlédnout na adrese:

picasaweb.google.com/zs.libchavy/DenZeme2009#