Deváťáci na výletě

3.5.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Od pondělí 4.5. do středy 6.5. byli deváťáci na školním výletě v rekreačním středisku Březová blízko Třebíče. Z nabízených programů organizace STAN (Special Team for Adventure in Nature – www.istan.cz) si žáci vybrali program Adventura a zažili tak tři dny nabité zajímavým programem. Lukostřelba, vysoké a nízké lanové aktivity, rambodráha, paintball, airsoft, lezecká stěna, skákání salt a přemetů na trampolíně, hry pro rozvoj důvěry a týmu, to vše jsme si řádně užili. I přes ne zrovna ideální počasí bylo velkým zážitkem dovánění na raftech, kde někteří neváhali, v rámci vzájemného soutěžení, skočit oblečení do chladné vody. Skok ze skály do prázdna byl pak pro mnohé vyvrcholením adrenalinového programu.