Přejít na obsah

Pohár rozhlasu-atletika

 12.5.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve středu 13.května 2009 jsme se zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu v atletice starších žákyň v Ústí nad Orlicí. Děvčata obsadila pěkné třetí místo za týmy ze základních škol z Chocně. Denise Židkové se podařilo překonat školní rekord hned ve dvou disciplínách – v běhu na 60m časem 8,5s a ve skoku dalekém výkonem 444cm. Marcela Diblíková nezůstala pozadu a ve vrhu koulí dokázala 3kg vrhnout na hranici 793cm. Velkou posilou týmu byla ostaršená Marie Hájková, která v běhu na 60m vytvořila nový školní rekord v kat.ml.dívek časem jen o 1 desetinu sec pomalejší než Denisa – 8,6s. Všem dívkám blahopřejeme k vynikajícím výkonům a jsme rádi, že vyvrátila tvrzení, že sportovní výkonnost u starších děvčat stagnuje. Na naší škole aspoň pro tento školní rok nic takového neplatí! Šťovíčková Hana