Přejít na obsah

Návštěva Úřadu práce v ÚO

 27.5.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

 Ve čtvrtek 28.5. naše třída "osmáků" navštívila Úřad práce v ÚO. Poslechli jsme si rady pro naše budoucí školy, dělali jsme zájmový test, který nám pomohl určit směr naší cesty. Měli jsme možnost  vyhledat si různé informace. Návštěva úřadu práce nám odhalila druhy středních škol a podle našich studijních výsledků se správně zařadit. Dostali jsme možnost navštívit ÚP i s rodiči a udělat si zde další testy. Ti z nás, kteří doposud nevěděli jakým směrem se dát, ÚP pomohl. Ostatní měli možnost se přesvědčit, zda je to skutečně to, co chtějí a jejich studijní výsledky tomu odpovídají. Děkujeme paní Ivě Tomšové, poradkyni pro volbu povolání, která se nám celé dopoledne trpělivě věnovala.

                                                                                       Andrea Divíšková a Přemek Pernica, žáci 8.třídy