Přejít na obsah

Okresní přebory ml.žactva v atletice

 15.9.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Je velmi smutné, že na okresní přebor v atletice se včera dostavili jen dva zástupci ze základních škol – početný tým atletů z Chocně a naše libchavské družstvo, ale i tak jsme si s chutí zazávodili. Z osmi závodnic byla na trati dlouhé 60m nejrychlejší naše závodnice Marie Hájková, která vybojovala 1.místo časem 8,8s. Ve skoku dalekém skončila výkonem 375cm na 3.místem a Jára Boštík na 4.místě v kat.ml.H. Martin Cibulka doběhl "šedesátku" za 9,0s a Martin Horníček ve výškařském sektoru zopakoval svůj osobák 115cm. Jana Fleglová se činila v hodu kriketovým míčkem, ale výsledky budeme znát až po zaslání TJ ÚO. Tímto bych poděkovala našim atletům za vzornou reprezentaci školy a doufám, že se s nimi uvidím již na IV.ročníku Libchavského čtyřboje, který bude probíhat na naší "umělce"od 8,30h v úterý 29.9.2009. Srdečně zveme všechny příznivce atletiky, kteří zde shlédnou závodníky ze 4 vesnických škol!!!                                                                                                 Šťovíčková Hana