Přejít na obsah

Běžecké štafety E.Zátopka

 22.9.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve středu 23.září 2009 byly odstartovány štafetové běhy mezi třídami II.stupně. Tato oblíbená sportovní soutěž proběhla na libchavské "umělce" za bouřlivého povzbuzování 10-členných štafet svými spolužáky. Prvenství obhájili běžci z 9.třídy , na 2.místě skončila štafeta "sedmáků" a za nimi tým z 8.třídy. I žáci ze 6.třídy bojovali a zvládli trať 10x400m s pěkným časem 15min56,8s.

V kategorii jednotlivců zazářil Darek Prášil, který časem 1:02,0min vytvořil nový rekord na 400m. 2.místo vybojoval Tomáš Kratochvíl časem 1:04min a jen o 2s "pomalejší" byl Honza Blažek. V kategorii ml.H získal prvenství Martin Cibulka, 2.místo obsadil Dominik Beran a o 3.místo se podělili žáci z 6.třídy – Matouš Nečekal a Vojta Šisler. V dívčí kategorii byla nejrychlejší Jana Rejentová, 2.místo obhájila Marie Hájková a bronz získala Alena Podsedníková.

Závěrem bychom chtěli poděkovat paní Lence Langerové, která je hlavním sponzorem již tradiční soutěže na naší škole. Soutěže, jenž je takovým měřítkem fyzické zdatnosti našich dětí.  Šťovíčková Hana