Přejít na obsah

Okrskové kolo ve florbalu

 26.10.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

V úterý  jsme pořádali okrskové kolo ve florbalu ml.žáků. Prvenství a postup do okresního kola si vybojovalo družstvo ZŠ Bří Čapků ÚO, druhé místo obsadil tým ze ZŠ Jiráskova VM a pěkné 3.místo získali naši florbaloví "sedmáci" ( raritou je, že poprvé byl postaven tým jen z jedné třídy). Nejmladší družstvo ze ZŠ Dolní Dobrouč skončilo na 4.místě.

Velkou zásluhu na našem výkonu měl  gólman Tomáš Pirkl, který ve třetím zápase obdivuhodně zachytal a tým několikrát podržel. Během turnaje třikrát skórovali hned dva nejlepší naši hráči – kapitán, útočník a jistota týmu Jára Boštík a také skvělý obránce Martin Horníček, jehož střely od poloviny hřiště končily za zády gólmana. Po jedné brance střelili Martin Cibulka a Pavel Rejent.Celý tým si zaslouží pochvalu za sportovní výkon a vzornou reprezentaci školy!