Přejít na obsah

Okrsek ve florbalu st.H

 10.12.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Nebylo družstvo, které by v pátek na florbalovém turnaji porazilo náš tým. Chlapci zaslouženě postupují do okresního kola, za nimi vybojovaly 2. a 3.místo  týmy ze ZŠ Javornického a Jiráskova z Vysokého Mýta. 4.místo obsadilo družstvo ze ZŠ U Dvora z Letohradu a mimo soutěž  hrál tým z G Letohrad, neboť nesplnil podmínky soutěžě. 

Nejúspěšnějším střelcem byl vyhlášen náš hráč Tomáš Kratochvíl s 5 střelenými góly, po jeho boku podal vynikající výkon dlouholetý spoluhráč Honza Blažek a dobrou techniku předvedl Luděk Šisler, jenž oproti loňsku se stal rovnocenným spoluhráčem florbalového tria. Užitečným hráčem pro tým byl Radim Kratochvíl, který v úvodním zápase střelil nádherný gól. Zvítězit by jsme nemohli bez skvělého výkonu našeho gólmana Darka Prášila, jenž za svá záda pustil pouhé dvě branky.   BLAHOPŘEJEME!