Přejít na obsah

Den otevřených dveří

 15.12.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

V předvánočním čase je již naší tradicí pozvat rodiče na "Vánoční besídku". Tentokrát jsme ale pozvaly rodiče, prarodiče a sourozence, aby si zahráli a zazpívali společně s námi. Svátečně jsme vyzdobily třídu, na stoly daly krásné ubrusy a na talíře narovnaly cukroví.  Paní vychovatelky uvařily vánoční čaj. A už jsme netrpělivě očekávaly, která maminka, tatínek,..přijde prvmí. První přišla maminka Honzíka Vineckého a přícházeli další. Společně jsme si hráli, vyráběli papírový vánoční stromeček, pili čaj a ochutnávali cukroví. Také jsme si všichni zazpívali vánoční koledy.  Všem nám bylo moc prima a těšíme se na další společně strávené odpoledne.                                                           Děti ze ŠD a paní vychovatelky Dana a Iva