Přejít na obsah

Okresní kolo ve florbalu – st.H

 15.12.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve středu jsme se zúčastnili okresního kola ve florbalu starších chlapců v Brandýse nad Orlicí. Celkem se zde sešlo 6 týmů, které postoupily z okrskových kol. Naši hoši vybojovali 4.místo. Skončili za družstvy ZŠ Komenského z ÚO a z Brandýsa n.O., ZŠ Jablonné n.O. Za námi se umístily týmy z Horní Čermné a ZŠ Nádražní z ČT.

Nejlepším střelcem našeho družstva byl Luděk Šisler, v brance podal skvělý výkon Darek Prášil, Tomáš Kratochvíl s Honzou Blažkem dokázali "uběhat" jak obrannou zónu tak zaskočit i v útoku, neboť Radim Kratochvíl hrál s bolavými zády. Filip Motyčka a David Ulrich si zkusili, co je to hrát florbal již na okresní úrovni. Chlapcům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a doufáme pro příští roky v častější postupy do okresních kol!!!                                           Šťovíčková Hana