Přejít na obsah

Mladý Demosthenes

 17.12.2009  ZŠ & MŠ Libchavy

Dne 18. 12. 2009 se konalo školní kolo celostátní soutěže Mladý Demosthenes i na naší škole. Celkem se zúčastnilo 12 žáků. V mladší kategorii zvítězila Vendula Raušová ze 7. třídy, ve starší kategorii zvítězila Ivana Jetonická z 9. třídy. Na 2. místě se umístila Simona Kkrčmářová, na 3. místě Dominik Ulmann, oba z 8. třídy. Obě vítězky postupují do regionálního kola, které se koná 26. 1. 2010. Vítězům gratuluji, zúčastněným děkuji za účast.

                                                                               Mgr. Hana Pleváková

Mladý Demosthenes

   ZŠ & MŠ Libchavy

V pátek 18. 12. 2009 se koná na II. stupni celostátní soutěž v řečnictví a v komunikačních dovednostech Mladý Demosthenes. Vyhlášeny jsou dvě kategorie: mladší žáci (6. a 7. třída), starší žáci (8. a 9. třída). Soutěž bude probíhat 5. vyučovací hodinu, v učebně 9. třídy. Vítězové postupují do okresního kola.