Přejít na obsah

Informace k lyžařskému výcviku

 10.1.2010  ZŠ & MŠ Libchavy

Ve dnech 16. – 22.ledna 2010 se uskutečný lyžařský výcvik na Severomoravské chatě – Podlesí, Hanušovice. Sraz všech účastníků je v sobotu 16.ledna  v 7,00h u vlakové stanice v Dolních Libchavách.

Zde bude čekat pan Moravec, který odveze veškerou bagáž na chatu. Účastníci LVK budou mít s sebou na cestu jen malé batůžky s cennostmi, kartu zdravotní pojišťovny, svačinu a pití. Oběd již budou mít na chatě. Rodiče odevzdají vedoucí kurzu Haně Šťovíčkové podepsané prohlášení k LVK – nepodceňujte seřízení sjezdových lyží či snowboardu. Popř. budou informovat zdravotníka kurzu Petra Kulhavého o zdravotním stavu dítěte. Vlak odjíždí v 7,29h.

Nezapomeňte při balení lyží pevně připevnit hole k lyžím, či sjezdové lyže dát i s běžkami do lyžařského vaku. Nejlépe se nám osvědčilo veškerou obuv i přezůvky nabalit do uzaviratelné tašky nebo batohu – ne igelitky! Ostatní věci mohou být v batohu, ale i v cestovní tašce.

Příjezd z LVK bude v pátek 22.ledna opět na vlakovou stanici v Dolních Libchavách ve 14,03h.